DARICA VADİSİ YÜRÜYÜŞÜ

 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Dağcılık Kulübü(BÜDAK) dönemin ilk faaliyetini gerçekleştirdi. BÜDAK üyeleri Söğüt Küre Köyü’ne bağlı Sakarya Nehri’nin 2 dev kayanın arasından aktığı Darıca Vadisine yürüdü. Kulübün ilk etkinliğine katılımın yoğun olduğu gözlenirken doğaseverler 4km’lik bir hafif seviye başlangıç doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

 

Her hafta sonu bir doğa yürüyüşü gerçekleştirecek olan BÜDAK ailesi yanında olup takip etmek isterseniz Fecebook sayfamıza bekliyoruz…

fb_img_1476136611352

 

Yorum yok

BÜDAK İLK ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kısa bir süre önce kurulan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Dağcılık Kulübü(BÜDAK) ilk faaliyetini gerçekleştirdi. BÜDAK üyeleri oylat şelalesine tırmandı ve oylat mağarasını ziyaret etti. Kulübün ilk etkinliğine katılımın yoğun olduğu gözlenirken doğaseverler 13 km’lik bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Her hafta sonu bir doğa yürüyüşü gerçekleştirecek olan BÜDAK üyeleri 1 Mayıs 2016 Pazar günü Pazaryeri Güde köyünden Bozcaarmut Göletine yürüyecekler.

BÜDAK Ailesi

Yorum yok

Yaşam doğada ya sen ?

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri servisine hoşgeldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!

1 Yorum

Featuring WPMU Bloglist Widget by YD WordPress Developer