Bilecik EGM Taziye Ziyareti

Kulübümüzün üyeleriyle beraber Bilecik Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal’ı makamında 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’da meydana gelen menfur terör saldırı dolayısıyla üzüntü duyarak taziye ziyaretinde bulunduk. Şehit olan vatandaşlarımızın yakınlarına da sabrı cemil niyaz ediyorum.
Aziz milletimizin başı sağolsun.


Dil Kulübüterörelanet ediyoruz

 

Terörü Lanetliyoruz

terörelanet ediyoruz

Beşiktaş’ta Vodafone Arena yakınında Türkiye ve milletimizin düşmanı hainler tarafından güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik olarak gerçekleştirilen iki ayrı terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum.
Bu menfur saldırıyı düzenleyen insanlık düşmanlarının en kısa zamanda yakalanarak Türk adaleti önünde hesap vereceklerine inancımız tamdır.
Saldırıdan yaralı olarak kurtulan ve hastanelerde tedavi altına alınan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.
Şehit olan vatandaşlarımızın yakınlarına da sabrı cemil niyaz ediyorum.
Aziz milletimizin başı sağolsun.

Yaşar Can Demiral

Dil Kulübü Başkanı

 

İlk Toplantımız

ilk-toplantı-dillogo


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  Dil Kulübü olarak üyelerimizin ve  yönetiminin tanışma programını ilk olarak düzenledik.Toplantımızda kulübümüzün faaliyetleri, amaçlarıve  arkadaşlarımızın düşünceleri konusunda konuştuk.


Dil kulübü Başkan’ı Yaşar Can DEMİRAL ve Öğrenci Konsey Başkanlığından Gürkan DANIK, Enes EFE,Genç Osman YILDIRIM ve Muhammed ERTATLI arkadaşlarımızında katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Etkinliklere Merhaba

logo-denemesi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  Dil Kulübü

Kulüp Akademik Danışmanımız Çağrı Şarlar’a teşekkür ederiz.

Kulübümüzün Amaçları


Dillerin kültürlere açılan birer kapı olduğu bilincine sahip yabancı dillere ve farklı kültürlere ilgi duyan , bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencileri aynı platformda buluşturmak , yabancı dillere yönelik kültürel ve akademik içerikli çalışmalar organize edebilme,

Yurtdışından ülkemize eğitim amaçlı gelen öğrencilere rehberlik edip karşılıklı etkileşimde bulunabilme,

BŞEÜ Üniversitesi mezunları ile diğer üniversitelerin mezun birlik, dernek, vakıf, kulüp,vb. kuruluşları arasında dayanışmayı sağlayacak iletişim olanaklarını araştırmak ve gerçekleştirebilme.

Dil Kulüp Başkanı Yaşar Can Demiral