Anaokulu Eğitim Faaliyetimiz Başlıyor

 

 

Anaokulu eğitim faaliyetlerimiz02.02.17-16.02.2017 tarihleri arasında sürecektir.Dil Kulübü olarak anaokulu eğitim faaliyetlerimizde bizimle beraber eğitim vermek isteyen arkadaşlar için başvurular başlamıştır yarın akşam sonuçları açıklanacaktır.Başvurularınız için dil.bilecik.edu.tr adresine e-posta atabilirsiniz arkdaşlar…

Öğrenci Konsey Başkanlığı’na Ziyaret

 Dil Kulübü olarak  Kurucu Üyeleri ile Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanı Gürkan DANIK ile tanışma ziyaretimizi gerçekleştirdik. Kulübüzün faaliyetleri hakkında bilgi alan konsey başkanımız tam destek vereceğini söyledi.

Bizi makamında güzel ağırladığı için teşekkürlerimizi sunarız.

Bilecik EGM Taziye Ziyareti

Kulübümüzün üyeleriyle beraber Bilecik Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal’ı makamında 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’da meydana gelen menfur terör saldırı dolayısıyla üzüntü duyarak taziye ziyaretinde bulunduk. Şehit olan vatandaşlarımızın yakınlarına da sabrı cemil niyaz ediyorum.
Aziz milletimizin başı sağolsun.


Dil Kulübüterörelanet ediyoruz

 

Toplandık İstek Üzerine

11.12.2016 toplantı

Dil Kulübümüzün bazı üyelerinin  isteği üzerine toplandık arkadaşlar fikirlerini paylaştılar ayrıca etkinliklerimizi konuştuk.Çok güzeldi katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Dil Kulübü 

Terörü Lanetliyoruz

terörelanet ediyoruz

Beşiktaş’ta Vodafone Arena yakınında Türkiye ve milletimizin düşmanı hainler tarafından güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik olarak gerçekleştirilen iki ayrı terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum.
Bu menfur saldırıyı düzenleyen insanlık düşmanlarının en kısa zamanda yakalanarak Türk adaleti önünde hesap vereceklerine inancımız tamdır.
Saldırıdan yaralı olarak kurtulan ve hastanelerde tedavi altına alınan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.
Şehit olan vatandaşlarımızın yakınlarına da sabrı cemil niyaz ediyorum.
Aziz milletimizin başı sağolsun.

Yaşar Can Demiral

Dil Kulübü Başkanı

 

İlk Toplantımız

ilk-toplantı-dillogo


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  Dil Kulübü olarak üyelerimizin ve  yönetiminin tanışma programını ilk olarak düzenledik.Toplantımızda kulübümüzün faaliyetleri, amaçlarıve  arkadaşlarımızın düşünceleri konusunda konuştuk.


Dil kulübü Başkan’ı Yaşar Can DEMİRAL ve Öğrenci Konsey Başkanlığından Gürkan DANIK, Enes EFE,Genç Osman YILDIRIM ve Muhammed ERTATLI arkadaşlarımızında katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Etkinliklere Merhaba

logo-denemesi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  Dil Kulübü

Kulüp Akademik Danışmanımız Çağrı Şarlar’a teşekkür ederiz.

Kulübümüzün Amaçları


Dillerin kültürlere açılan birer kapı olduğu bilincine sahip yabancı dillere ve farklı kültürlere ilgi duyan , bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencileri aynı platformda buluşturmak , yabancı dillere yönelik kültürel ve akademik içerikli çalışmalar organize edebilme,

Yurtdışından ülkemize eğitim amaçlı gelen öğrencilere rehberlik edip karşılıklı etkileşimde bulunabilme,

BŞEÜ Üniversitesi mezunları ile diğer üniversitelerin mezun birlik, dernek, vakıf, kulüp,vb. kuruluşları arasında dayanışmayı sağlayacak iletişim olanaklarını araştırmak ve gerçekleştirebilme.

Dil Kulüp Başkanı Yaşar Can Demiral