UYGULAMALI UZUN POZLAMA ETKİNLİĞİ

Posted: 9th Kasım 2017 by fotografcilik in Genel
UYGULAMALI UZUN POZLAMA ETKİNLİĞİ için yorumlar kapalı

 

           

 

Üyelerimizle akşam saatlerinde buluşup, Uzun Pozlama Nasıl Yapılır? Enstantane’yi Nerelerde Nasıl Kullanabiliriz? sorularına cevap aradık. Hem öğrendik hem eğlendik:)

FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ BOLU’DA

Posted: 8th Kasım 2017 by fotografcilik in Genel
FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ BOLU’DA için yorumlar kapalı

    

 

Fotoğrafçılık Kulübümüzün düzenlemiş olduğu Bolu Gezisi’nde; Göynük, Taraklı, Abant Gölü ve Gölcük Gölü’ne gidip birbirinden güzel fotoğraflar çekme imkanı bulduk. Kahvaltımızı bütün üyelerle birlikte Göynük’te yaptıktan sonra, üyelerin daha çok gezip daha çok görüp daha çok farklı fotoğraflar çekmeleri için serbest zaman verdik. Son olarak Bolu çarşıyıda görüp gezdikten sonra gezimiz son buldu. Sizlerde bizim eğlenceli ve kaliteli gezilerimize katılmak isterseniz sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz 😉

Pazaryeri Gezimiz

Posted: 29th Mayıs 2017 by fotografcilik in Genel
Pazaryeri Gezimiz için yorumlar kapalı

 

 

 

İlimizin doğal güzellikleriyle meşhur ilçesi Pazaryeri’ne yapılan gezide Bozcaarmut Göleti ve Küçükelmalı Barajı’na gidildi. Buralarda fotoğraf çeken üyelerimiz, manzara fotoğrafçılığı konusunda tecrübe edindiler.

İlk “KARMA” Sergimiz

Posted: 29th Mayıs 2017 by fotografcilik in Genel
İlk “KARMA” Sergimiz için yorumlar kapalı

Kulübümüz tarafından gerçekleştirilen Bursa gezisi ve Kampüste Yaşam fotoğraf etkinliklerinde çekilen fotoğraflar 10 Mayıs tarihinde İİBF A Blok zemin katında açılan sergiyle izleyenlerin beğenisine sunuldu. Sergide toplam 15 üyemizin çektiği 30 fotoğraf yer aldı.

“Kampüste Yaşam” Fotoğraf Etkinliği

Posted: 29th Mayıs 2017 by fotografcilik in Genel
“Kampüste Yaşam” Fotoğraf Etkinliği için yorumlar kapalı

 

 

Okulumuzda, 2-5 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Bahar Şenliklerinde kulüp olarak fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik. Gerçekleşilen etkinliklerden, dans gösterileri ve konserlerden güzel ve ilgi çekici fotoğraflar yakalamaya çalıştık.

” YEŞİL BURSA” Temalı Bursa Gezimiz

Posted: 29th Mayıs 2017 by fotografcilik in Genel
” YEŞİL BURSA” Temalı Bursa Gezimiz için yorumlar kapalı

 

22 Nisan Cumartesi tarihinde Fotoğrafçılık Kulübü olarak Bursa’ya gittik. Fotoğrafçılık Gezimize 54 kişi katıldı. Önce Bursa Cumalıkızık köyünde kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman verilerek köyün eşsiz güzelliklerini fotoğraf çektik. Daha sonra Yeşil Türbe, Kozahan, Ulucami, Şehir Merkezi, Uzun Çarşı ve Tophane’ye giderek Bursa’nın etkileyici manzaralarını fotoğraflayarak ölümsüzleştirme fırsatı bulduk.

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Posted: 29th Mayıs 2017 by fotografcilik in Genel
Temel Fotoğrafçılık Eğitimi için yorumlar kapalı

17-19-24-26  Nisan Tarihlerinde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Küçük Konferans Salonunda üyelerimize, Genel Sekreter Yardımcısı Murat Işık tarafından eğitim verildi. Eğitim büyük ilgi gördü ve katılımcı sayısı 30’a ulaştı. Katılan üyelerimize eğitim sonunda ” Temel Fotoğrafçılık Eğitimi” adı altında katılım belgeleri verildi.

Kulübümüzün Amaçları

Posted: 6th Mayıs 2017 by fotografcilik in Genel
Kulübümüzün Amaçları için yorumlar kapalı

Kulüp Başkanı: İktisat 4. Sınıf Öğrencisi Melahat Ersoy
Kulüp Danışmanı : Basın ve Yayın Uzmanı Engin Dumlupınar
Kuruluş : 1 Mart 2017

Fotoğrafçılık Kulübümüzün açılmasının amaçlarından en önemlisi ve ilki fotoğraf çekmeye ilgisi olan arkadaşlarımıza teknik bilgiler paylaşmak ve temel fotoğrafçılık eğitimi verip, öğrendiklerinizi gerçek hayatta uygulamanıza yardımcı olmaktır. Eğitimin yanı sıra, öğrendiklerinizi pekiştirmek ve unutmamak için fotoğrafçılık gezisi düzenleyip hem eğlenmek, hemde öğrenmenizi amaçlıyoruz. Takipte kalın !