DUYURU!!!

İlim ve Fikir kulübü olarak 11 Aralık Salı günü Dr. Nuran DÖNER hocamızın katılımlarıyla  gerçekleştireceğimiz “Mevlana Düşüncesinde Yaşamanın Adı: OLMAK” adlı konferansımıza katılımlarınızı bekliyoruz. 🙂

“Helal Gıda ve GİMDES”

İlim ve Fikir kulübü olarak 5 Aralık Çarşamba günü,  GİMDES Ankara Temsilcisi Ziraat Yüksek Mühendisi Suat Sezer hocamızın  katılımlarıyla “Helal Gıda ve GİMDES” isimli konferansımızı gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı muhterem hocamıza ve katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz.

DUYURU!!!

İlim ve Fikir kulübü olarak 5 Aralık Çarşamba günü GİMDES Ankara Temsilcisi Ziraat Yüksek Mühendisi Suat Sezer hocamızın katılımlarıyla  gerçekleştireceğimiz “Helal Gıda ve GİMDES” adlı konferansımıza katılımlarınızı bekliyoruz. 🙂

“ZARİFÇE YAŞAMAK”

İlim ve Fikir kulübü olarak 26 Kasım Pazartesi günü Şair Hüseyin Atlansoy’un katılımlarıyla Yazar Cahit Zarifoğlu’nun “Yaşamak” kitabının tahlilini gerçekleştirdik ve Cahit Zarifoğlu’nun hayatı ve kişiliği üzerinde durduk. Katkılarından dolayı muhterem hocamıza ve katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz.

DUYURU!!!

İlim ve Fikir kulübü olarak 26.11..2018 tarihinde Yazar-Şair Hüseyin ATLANSOY’un katılımlarıyla Cahit Zarifoğlu’nun “Yaşamak” kitabının tahlini yapıyor olucaz. Katılımlarınızı bekliyoruz.

DUYURU!!!

İlim ve Fikir kulübü olarak Biiecik İHH ve TÜGVA ile ortak düzenlediğimiz TRT Diyanet kanalı ‘Kitap Okuyoruz Forum’ programı konuşmacıları yazar Halil İbrahim Uzun ve Mustafa Toprak’ın da katılımlarıyla gerçekleşecek olan  ‘Sosyal Medya Kullanımı’ konulu konferansımıza katılımlarınızı bekliyoruz.:):):)